+90 212 549 49 58 info@aydoganlarradyator.com
Erbil Ekspres Kargo

İş Makinası Radyatörleri‎

Erbil Ekspres Kargo

Ağır Vasıta Radyatörleri

Erbil Ekspres Kargo

Radyatör
Yedek Parça ve Bakım Onarım

Aydogarlar Radyatör İmalatı

Aydogarlar Radyatör 1985 yılından beri kendi tecrübelerini gelişen teknoloji ile birleştirerek İş Makineleri Su Radyatörleri, İş Makineleri Kombi Radyatörleri, İş Makineleri Intercooler, İş Makineleri Aftercooler, İş Makineleri Soğutucular ve İş Makineleri Yağ Soğutucular üretiminde Türkiye’nin en seçkin firmalarından biri olmuştur.

Müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutan firmamızın öncelikli amacı ürünlerinizin kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermemektir. Bu vizyon ve misyon ile hareket eden firmamız her geçen gün kalitesi daha yüksek ürünler üretmeye devam etmektedir.

İş Makineleri Radyatör üretiminde kaliteli ürünler sunmamızın yanı sıra firmamızın seçilme nedenleri arasında 5000 m2’lik İstanbul İkitelli OSB Organize Sanayii Bölgesi’nde yer alan fabrikamız, üretim maliyetlerini düşürme odaklı çalışması da yer almaktadır. Tüm bunlara ek olarak, sunduğumuz hizmetlerin hızlı ve pratik bir şekilde yürütülmesi siz değerli müşterilerimize her zaman destek sağlamaktadır.

Üretimi yapılan İş Makineleri Su Radyatörleri, İş Makineleri Kombi Radyatörleri, İş Makineleri Intercooler, İş Makineleri Aftercooler, İş Makineleri Soğutucular ve İş Makineleri Yağ Soğutucular markaları;

Caterpillar, Doosan, Hyundai, Jcb, Volvo, Hitachi, Sumıtomo, Mercedes, Man, Scanıa, Atlas, Copco, Daewoo, Liebherr, Fıat Kobelco, Terex,  Fermec, John Deere, New Holland

Her türlü kara, deniz taşıtları, ziraat ve iş makineleri, jeneratör, tesis soğutma sistemleri ile ilgili projeye özel radyatör imalatı yapabilen Aydoğarlar Radyatör İmalat Sanayi istediğiniz takdirde projelendirmeyi yapıp projenize özel radyatör üretimi yapmaktadır.